All for Joomla All for Webmasters

Yapı Bakım

Bursa Su Kaçağı Tespiti

Bursa Su Kaçağı Tespiti
Bursa Su Tesisatçısı, Sıhhi Tesisat,
KIRMADAN DÖKMEDEN
Sıhhi Tesisat İşlerinizi Yapıyoruz.
Tamir, Bakım ve Montajı
Gider Açma, Lavabo Açma, Su Kaçağı Bulma,
Musluk Tamiri ve Değişimi,

Bursa Kanalizasyon Arıza

Bursa Kanalizasyon
Banyo Tesisat Tamiri ve Değişimi, Klozet Tamiri ve Değişimi
Tüm Su Tesisat İşleriniz İçin Kapınıza Geliyoruz

TESİSAT KAÇAK TAMİRİ, PİS SU TIKANIK AÇMA, Sıhhi Tesisat İşleriniz ‘de SU ARIZA İŞLERİNİZİ, SIHHİ TESİSAT İŞLERİNİZİ, ŞOFBEN,KALORİFER TESİSAT İŞLERİNİZİ ( Pis Su, Temiz Su, Klozet, Banyo, Lavabo, Sifon, Pisuvar)

Sıhhi Tesisat İşleriniz ’de hizmet vermekte olduğumuz sıhhi tesisat alanında yılları aşkın süredir müşterilerimize uygun fiyata kaliteyi sunmaktayız. Bizlere teknolojinin bir getirisi olan internet dünyasından da hızlı bir biçimde ulaşabilmek isteyen müşterilerimiz için web sitemizde tüm hizmetlerimizi detaylı olarak yayınlamaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çıktığımız yolda sizlerin güvenirliliği için titiz bir biçimde çalışmaktayız. Tesisat arızaları, montaj hizmetleri ve daha pek çok tesisat işlemini uzman ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Kaliteyi prensip edinerek müşterilerimize söz verdiğimiz günde ve saatte hizmet vermekteyiz. Çalışanları giyim kuşamından ahlakına kadar inceleyip sizlerin evine gönderiyoruz. Kaliteli malzeme ve ustalarla çalışarak kuruluşundan bu yana hiç usta değiştirmedik.

Bursa En Yakın Tesisatçı

Bursa Su Tesisatınızdaki Arızalar Genellikle Boru Çürümesinden yada Plastik boruların Kaynak yerlerinin Zamanla Sızdırmazlık Özelliğini Kaybetmesinden Dolayı Ortaya Çıkar Su tesisatınız eskiyse galvaniz boru olma olasılığı yüksektir galvaniz boruların ömrü bulunduğu ortama göre değişebilmektedir örneğin rutubetsiz ve ıslak görmeyen bir yerde 20-25 yılken ıslak ve rutubetli yerlerde 10-15 senede çürümektedir. Tesisatınız eski ise çürüyen yeri bulup değiştirmek bazen çözüm olmakla beraber borunun diğer yerlerininde çürük olması durumunda bu seferde oradan kaçak yapmasına sebep olabilir o yüzden tesisatınıza tamirat yaptırırken borunun durumununda iyi analiz edilmesi gerekir. Bu Gibi durumlarda Su tesisatınızı komple değiştirmek daha karlı olacaktır. su tesisatınızı yüzeyden döşenebildiği gibi bazı kısımlarını fayans altına gömerekte döşenebilir.

Bursa SU KAÇAĞI BULMA
Günümüz teknolojisi ile su tesisatlarındaki sızıntı ya da kaçak kısa zamanda noktasal olarak tespit edilebilmektedir. Tesisatınızın gerek sıcak su hattında, gerekse soğuk su hattındaki herhangi bir kaçak hiçbir yeri kırmadan, çok kısa zamanda noktası noktasına tespit edilebilmektedir. Su kaçağını veya sızıntısını, son teknoloji termal kamera ile noktasal olarak tespit edip, kısa bir sürede garantili olarak tamir ediyoruz. Temiz su tesisatın da oluşan su kaçaklarını Test Ölçüm Cihazı ile ölçerek daire tesisatında herhangi bir kaçak olup olmadığını tespit ettikten sonra, Su kaçağının noktasal olarak yeri Termal Kamera ile Görüntülü bulunarak onarımı yapılmaktadır.
Su Kaçakları tesisat borularının basınca en az dayanıklı olduğu alanlarda meydana gelmektedir. Genellikle zaman içerisinde eskiyen demir boruların pas ve kireç sebebi ile delinmesi, pprc plastik boruların üretim hatalarından kaynaklı arızaları, yine pvc plastik boruların birleşim noktalarında yapılan kaynak yani işçilik hataları su kaçaklarına sebep olmaktadır. Bir diğer su kaçak arızasına sebep olan husus ta inşaat aşamasında tesisat üzerinde sıva ustalarının hatalı çalışması sonucu borunun yaralanmasıdır.
Su kaçak bulma işlemi artık eskisi kadar zor bir işlem değildir. Yeni cihazlar ve makineler vasıtasıyla Su Tesisatçısı kaçakları sıva ve fayans üzerinden kırmadan noktasal olarak bulunabilmektedir.

Evinizde İş yerinizde Su Kaçağı Varsa Kırmadan Su Kaçağını elektronik aletlerimizle noktasal olarak buluyoruz. eskiden olduğu gibi su kaçağı nerede diye fayansları sıvaları kırarak su kaçağını bulan ustalardan kendinizi koruyun. Usta Su tesisat olarak son sistem makinelerimizle su kaçağının yerini tespit ediyor ve onarıyoruz müşterilerimizin zararlarını minimumda tutmayı ilke edinen firmamız gerekli tüm donanıma sahiptir.
Kaçak Tespiti Kırmadan Su Kaçağının Yerini Noktasal Tespit ediyoruz Su Kaçağı Binalarda Sık Görülen Bir Tesisat Arızasıdır eski binalarda boruların çürümesiyle ortaya çıkan su kaçakları olduğu gibi yeni binalarda da uygulama hatalarından dolayı su kaçağı görülebilmektedir. su kaçaklarının olmaması mümkün değildir önemli olan en az zararla Arızanın nasıl giderilmesi gerektiğini bilmektir. Sizin de Konutunuzda su Kaçağı varsa evinizi kırdırarak değil teknolojiyi kullanarak tespit ve onarım yapan firmaları tercih edin. Masrafınızı en aza İndirin.

Bursa Gider Açma

Osmangazi Gider Açma

Bursa Gider Açma; Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer ve Mudanya Bölgelerine Kırmadan Gider Açma İşlemi siz Değerli Halkımıza Hizmet veriyoruz. Basınçlı su sayesinde kimyasal madde kullanmadan işlemlerinizi tamamlıyoruz. Basınçlı su yöntemi gider borularındaki tıkanıklığı açmak için çok doğru bir yöntemdir. Fakat ara kat dairelerde bu sistem çok fazla kullanılmaz. Çünkü alt ve üst dairelere su sızabilme ihtimali vardır. Bu yüzden riskli bir yöntem olmaktadır. Farklı cihaz ve ekipmanlarla da giderlerdeki boru tıkanıklıkları temizlenebilir. Bursa Osmangazi Bölgesine Hızlı Servis Ve Son Sistem Alman Teknoloji ile Robot cihazlarla Mutfak, Banyo, Klozet Gibi Tıkanıklıklarınızı Açıyoruz. Güncel Olarak Sektöre Ayak Uydurarak Az Maliyetli İş Kolaylığı Sağlıyoruz Müşterilerimize. Son teknoloji ekipmanlarla beraber uzman ekip arkadaşlarımız ile, Bursanın Her İlçesine hizmet vermekteyiz. İşlem yaptığımız yerde hasar oluşturmadan Hiç bir yeri kırıp dökmeden Sorunu Gideriyoruz Yılmaz Ticaret Yapı Bakım Olarak.

Bursa’nın Osmangazi Ve Yıldırım Başta Olmak Üzere Nilüfer, Mudanya, Gibi bütün ilçelerdeBursa Kırmadan Gider Açma, Bursa Kanalizasyon Arıza, İçin, Randevu İçin Arayabilirsiniz, Acil Durumlarda 30 ile 60dk İçinde Kapınızda Olabiliriz Duruma Göre. Tıkanıklığın kalıcı olarak bitmesi için sizlere yardımcı oluyoruz. Özellikle giderlere takılan ve giderleri tıkayan cisimleri ve eşyaları robot cihazlarımızla alarak temizliyoruz. Tıkalı lavabolar için farklı çözümler bulunmaktadır. Size en uygun çözümü bularak uyguluyor ve sorununuzu gideriyoruz. Tıkanıklığı pompa ile açmaya çalıştığınızda farklı sorunlar oluşabiliyor. Tıkanıklık daha fazla büyüyebiliyor ve ileri gidebiliyor. Bu nedenle uzman bilgisi ile tıkanıklığın giderilmesi gerekiyor. Bizimle hemen iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 Pompa veya el ile tıkanıklıkları gidermeye çalışmak son derece yanlış bir çözüm yoludur. Bu yüzden tıkanıklığın çoğalmaması için herhangi bir işlem yapmadan önce bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca farklı kimyasal maddeler ile lavabo açmak da pek yararlı bir seçenek değildir. Lavabo açıcılar veya çok asitli kimyasal maddeler ile lavabo açarken sağlığınız zarar görebilir. Bu nedenle öncelikle firmamızı arayarak bilgi edinebilir ve size uygun olan hizmeti çok iyi bütçelerle satın alabilirsiniz.

Bursa Kanalizasyon Arıza

Bursa Kanalizasyon Arıza işlemleri ile Bursa’da acil hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz sayesinde Bursa Gider Açma; Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer ve Mudanya Bölgelerine Kırmadan Gider Açma İşlemi siz Değerli Halkımıza Hizmet veriyoruz. Basınçlı su sayesinde kimyasal madde kullanmadan işlemlerinizi tamamlıyoruz. Basınçlı su yöntemi gider borularındaki tıkanıklığı açmak için çok doğru bir yöntemdir. Fakat ara kat dairelerde bu sistem çok fazla kullanılmaz. Çünkü alt ve üst dairelere su sızabilme ihtimali vardır. Bu yüzden riskli bir yöntem olmaktadır. Farklı cihaz ve ekipmanlarla da giderlerdeki boru tıkanıklıkları temizlenebilir. Bursa Osmangazi Bölgesine Hızlı Servis Ve Son Sistem Alman Teknoloji ile Robot cihazlarla Mutfak, Banyo, Klozet Gibi Tıkanıklıklarınızı Açıyoruz. Güncel Olarak Sektöre Ayak Uydurarak Az Maliyetli İş Kolaylığı Sağlıyoruz Müşterilerimize. Son teknoloji ekipmanlarla beraber uzman ekip arkadaşlarımız ile, Bursanın Her İlçesine hizmet vermekteyiz. İşlem yaptığımız yerde hasar oluşturmadan Hiç bir yeri kırıp dökmeden Sorunu Gideriyoruz Yılmaz Ticaret Yapı Bakım Olarak. Hızlı ve güvenli bir şekilde uygun fiyatlarla problemlerinizi gideriyoruz. En iyi ve kaliteli hizmetler için bizimle iletişime geçerek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için Bursa’da bulunan bütün ilçelere hizmet sunuyoruz. Yapılan işlemler bittiğinde herhangi bir sorun çıkmadan ekonomik fiyatlarla sizlerleyiz. Yılların deneyimi ile beraber en iyi çözümler sayesinde kısa sürede Kırmadan Giderlerinizi açabiliyoruz. Gider Hatlarınıza herhangi bir zarar vermeden ve kırmadan Bursa Gider Açma hizmeti vererek müşterilerimizi memnun ediyoruz.

Bursa Kanalizasyon Arıza hizmetlerimizden yararlanabilmek için konumunuzu belirterek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gider açma işlemlerinizde son derece profesyonel bir şekilde çalışmakta ve size en uygun hizmeti vermekteyiz. Bursa için Gider açma, ve Kanalizasyon Arıza, her zaman uygun fiyatlı olarak siz değerli müşterilerini beklemektedir.

Tıkalı Boru Açma İşlemi

Tıkalı Boru Açma İşlemi

Tıkalı boru açma işlemi lavabolardaki tıkanıklıklar için verilen bir hizmettir. Bursa’da tıkanan borularınızı uzman ekibimiz sayesinde herhangi bir hasar oluşturmadan ve kimyasal madde yardımı olmadan açıyoruz. Tıkalı mutfak lavabosu, tıkanmış gider boruları, tıkalı lavaboları en hızlı ve düzenli şekilde açarak yeni gibi yapıyoruz. Son derece profesyonel çalışıyor ve tecrübelerimizden yola çıkarak en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Kimyasal maddeler ciddi rahatsızlıklar meydana getirebilmektedir. Özellikle nefes rahatsızlıkları olan kişiler için zararlıdır. Bu nedenle sağlığınızı önemsediğimiz için hiçbir kimyasal kullanmadan tıkalı boru açma işlemi yapıyoruz. Tıkalı lavabolarınızı açarken çeşitli işlemlerden geçiriyoruz. Belirli aşamalardan sonra tıkalı borularınızı eskisi gibi çalışır duruma getiriyoruz.

Lavaboların tıkanık kalması evlerin hijyen sorunlarını ciddi ölçüde bozuyor. Bir evdeki en önemli şeylerden biri gider borularının temizliğidir. Aksi takdirde boruların tıkanması birçok soruna yol açabilir. İşleriniz aksayabildiği gibi bazı koku problemleri de yaşayabilirsiniz. Bursa’da tıkalı gider borularınızı hızlı bir şekilde açıyoruz ve tekrar daha kullanışlı hale getiriyoruz. Tıkanmış olan lavabo veya tuvalet giderlerine de en kısa sürede müdahale ederek boruları temizleyip sizleri rahata erdiriyoruz. Tıkalı mutfak lavabolarınız için ise zararlı kimyasal maddeler kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Firmamız bir zarar vermeden, kırmadan mutfak lavabolarınızı açıyor. Tıkalı mutfak giderleriniz için en uygun ve kaliteli hizmeti veriyoruz.

Hizmetlerimiz

En sık karşılaşılan sorunlar banyo giderlerinin tıkanması, lavabo giderlerinin tıkanması, mutfak giderlerinin tıkanması, tıkanan diğer gider boruları olmaktadır. Adresinizde bulunan bu sorunları kolayca gideriyoruz. Tek başınıza yapmaya çalıştığınız gider açma işlemleri sonuç vermeyebilir. Çünkü bazen uzman bilgisi olmadan denenen faaliyetler giderleri daha çok tıkayabiliyor. Özel ekipmanlarımız sayesinde çok fazla uğraşmadan tıkalı boru açma işlemi yaparak hızlı bir şekilde giderleri açıyoruz. Firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Kadınların özellikle şikâyet ettiği gider tıkanıklığı ciddi bir sorun olabilir. Sürekli kullanımda olan bu gider boruları sık olmasa da arada bir tıkanabiliyor. Bu nedenle de katı cisimlerin veya erimesi mümkün olmayan eşyaların giderlere atılmamasına da dikkat edilmelidir.

Tıkalı boru açma işlemi ile kısa sürede açılan borularınız ekonomik fiyatlarla hizmetinize sunulur. Klozet veya alaturka tuvaletlere atılan tuvalet kağıtları gibi büyük cisimler giderlerin tıkanmasına yol açabilir. Bu cisimler sürekli giderlere atıldığında giderlerde birikme oluşabilir. Bu nedenle temizlenerek tıkanıklığın giderilmesi gerekir. Firmamız Bursa’da tıkalı borularınızı ve giderlerinizi açarak temizler, gerekli hijyeni sağlar. Oluşan kötü kokular ve pis görüntü çok rahatsız edici olabildiğinden en kısa sürede temizlenmesi gerekir. Firmamız ile iletişime geçerek bu sorunlara son verebilirsiniz. Kalıcı çözümler üreterek de bu sorunun bir daha oluşmamasını sağlarız. Kaliteli hizmetlerimiz ve uygun fiyatlarımız ile siz değerli müşterilerimize her zaman hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Profesyonel Gider Tıkanıklığı Giderme

Profesyonel Gider Tıkanıklığı Giderme

Bursa gider açma sırasında yapılan işlemler gider tıkanıklığı problemini çözmektedir. Gider tıkanıklığı hemen hemen her evde ortaya çıkan ciddi bir sorundur. Bu sorun ev işlerinin aksamasına neden olmakta ve özellikle eski binalarda sürekli tekrarlanmaktadır. Genel olarak kullanıcı hatalarında kaynaklı oluşan tıkanmalar, bina gider boruları içlerinde birden fazla dirsek kullanımı yüzünden de meydana gelebilmektedir. Evlerde gider tıklanmaları en fazla tuvalet borularında görülmektedir. Bu durumun nedeninin peçete, izmarit, poşet, bebek bezi, pet gibi atılmaması gereken eşyaların tuvalete atılması olduğu düşünülmektedir. Mutfak lavabolarında da sık sık görülen tıkanma problemleri, daha çok taneli yemek artıklarının ve çayın gidere doğrudan dökülmesi sonucu oluşmaktadır.

Tıkanıklık Açma

Bursa gider açma sayesinde giderde tıkanma oluşturan herhangi bir cisim kolay bir şekilde tespit edilebilmektedir. Gidere istenmeyen malzemelerin atılması, giderin yanlış ve kalitesiz kullanılması gibi nedenler ile pek çok kez tıkanıklık oluşmaktadır. Gideri açmak için kişiler bireysel müdahale etmeye çalışmakta ancak çoğu zaman başarılı olamamaktadır. Uygulanan bu geleneksel yöntemler alanı daha da sıkıştırmakta, basıncı artırmakta ve ayrıca giderde yer alan ögelerin kapak üzerine çıkması gibi sorunlar ile karşı karşıya kalınmaktadır. İster mutfak gideri ister tuvalet ister pimas açma gibi durumlarda yapılması gereken en önemli şey alanında uzman ve güvenilir bir firma bulmaktır. Yıllardır bu işin içerisinde olan firmamız sizlere yeni nesi teknolojiler ile kısa sürede derinlemesine temizlik fırsatı sunmaktadır.

Bursa gider açma işlemleri sırasında ilk olarak alan temizliği yapılmaktadır. Gider ile dışarı arasındaki beyaz kapak dikkatli bir şekilde çıkarılmakta, güçlü ezme sistemi devreye sokulmaktadır. Güçlü ezme yapan cihazların uçları gidere daldırılmakta, içeride tıkanıklığa neden olan nesnelerin çok küçük parçalara ayrılması sağlanmaktadır. Bu nesneler ufak parçalara ayrıldıktan hemen sonra vakum sistemi kullanılarak parçaların alandan temizlenmesi sağlanmaktadır. Alandan temizlenen parçalar sayesinde uzun süre tıkanmadan kullanılabilecek bir alan bırakılmaktadır. Siz de 7 gün 24 saat tıkanma problemi ile tek başınıza mücadele etmek istemiyor iseniz bizleri arayabilirsiniz.

Pratik ve Profesyonel Olarak Gider Tıkanıklığı Giderme

Profesyonel olarak sunulan Bursa gider açma hizmeti firmamız tarafından en cazip fiyatlar ile siz değerli müşterilere sunulmaktadır. Böylesi zor bir durumdan hemen kurtulmak için irtibat numaralarımız sayesinde bizlere ulaşabilir ve konum atarak servisimizi evinize çağırabilirsiniz. Bol su dökerek çözülebileceği düşünen gider tıkanmaları için aslında bu çok da mantıklı bir çözüm değildir. Bol su özellikle tuvalet tıkanmalarında borular içinde basınç artışına neden olmakta ve bu nedenle daha büyük sorunlara yol açabilmektedir. Gider borularının patlamaması, zedelenmemesi ya da çatlamaması için yapılması gereken en doğru şey profesyonel ekip ile çalışan firmamız numaralarını arayarak yardım talep etmektir. Tıkanan alanlar özel cihazlar yardımı ile pratik bir şekilde açılmaktadır.

Bursa Gider Açma Hizmeti

Bursa Kanalizasyon Arıza

Kaliteli olarak verilen Bursa gider açma hizmeti en ulaşılabilir fiyatlarla sizleri beklemektedir. Farklı nesneler yüzünden tıkanmalara yol açan giderler özel yeni nesil cihazlar kullanılarak yeniden kullanıma açılmaktadır. Farklı nesneler içerisinde çoğu zaman bebek bezi, pet, peçete, ıslak mendil, kâğıt havlu ve buna benzer sık kullanılan ürünler yer almaktadır. Kullanıcıların bu ürünleri ve suda erimeyen herhangi bir ürünü gider borusuna atmaması bir hayli önemlidir. Yalnızca tuvalette oluştuğu sanılan gider tıkanıklıkları saçların birikmesinden dolayı küvet giderinde de meydana gelebilmektedir. Ayrıca mutfak giderine atılan çeşitli yemek artıkları, meyve kabukları ve çay taneleri de gider borularında sorun oluşturabilmektedir. Bu sorunların en kısa sürede çözülmesi evlerdeki işlerin aksamaması adına büyük önem arz etmektedir.

Nitelikli Bursa Gider Açma Hizmeti

Bursa gider açma hizmeti sayesinde insanlar gidere ellerini bile vurmadan detaylı bir temizlik sağlayabilmektedir. Bu temizlik sırasında kullanılan her bir cihaz son derece sessiz şekilde çalışmakta ve ev halkını rahatsız etmemektedir. Bir hayli güçlü olan cihazlar; gider borusunda tıkanıklığa neden olan maddeleri tespit etme, maddelerin ufak parçalara ayrıştırılması, maddelerin alandan vakumlanarak toplanması, gider borularının temizlenmesi gibi işlemlerin her birinde kullanılmaktadır. Neredeyse göz açıp kapayıncaya kadar tamamlanan tıkanık açma işlemi için firma teknik ekibimiz sizlerin evlerinize kadar gelmektedir. Tüm tıkanıklık giderme işlem talepleriniz için web sayfamızda bulunan telefon numaralarımız aracılığı ile bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Yeni Nesil Bursa Gider Açma Hizmeti

Bursa gider açma hizmeti sırasında deneyimli ekip geleneksel yöntemlerden uzaklaşarak yeni nesi yöntemlere yönelmektedir. Herhangi bir ürünün gidere kaçması, giderin yanlış kullanımı, peçetelerin sorumsuzca kullanılması gibi nedenler ile pek çok kez meydana gelen tıkanmalar bireysel olarak çözülemeyecek boyutlara ulaşmaktadır. Pek çok birey bol su dökerek tıkanıklığın gideceğini düşünmekte ve gider borularına bol su uygulamaktadır. Ancak bu uygulama son derece yanlış bir uygulamadır. Gider borularına bol su dökülmesi borularda aşırı bir basınç birikimine neden olabilmektedir. Bu durum boruların bir anda patlamasına ya da kırılmasına neden olmakta, böylece istenmeyen maddeler tuvalet ya da mutfağın çeşitli yerlerine sıçrayabilmektedir. Böylesi zor bir durumda kalmamak için yapılması gereken şey kurumsal gider açma firmamız ile iletişim halinde olmaktır.

Bursa gider açma hizmeti ile hem pimaş açma hem lavabo tıkanıklıkları giderme hem de tuvalet ve mutfak giderlerindeki tıkanmalar kolayca çözüme kavuşturulabilmektedir. Gerek mesaj formundan gerekse de telefonla arayarak iletişim kurulan firmamız sizlere tüm tıkanık problemlerinde yardım sunmaktadır. Giderlerde teknolojik robotlar ile çalışıldığı için giderden kaynaklı zararlı bakteri ve mikroplar gün yüzüne ulaşamamaktadır. Robot ile tıkanıklık açma hizmeti tüm hizmet tutarına dahil edilmektedir. Bu işlem için ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

Bursa Gider Tıkanıklığı Açan Firma

Geçmiş zamandan bugüne kadar birçok kişinin ya da birçok ailenin problemi haline gelen gider tıkanıklığı açma işleminin nasıl gerçekleştirileceği kişi ya da aileleri rahatsız eden problemler arasında yer almaktadır. Çünkü bu sorun oldukça kötü bir durum iken diğer taraftan ise çözümü hayli zahmetli ve dağınık işlemler ile gerçekleştiriliyordu. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte, çözümün kolayca gerçekleştirilerek hiçbir dağınıklığa sebebiyet vermeyen işlemlerle sonuca ulaşılabiliyor.

Bursa gider açma işlemlerinde en çok karşımıza çıkan problemlerden biri ise, standart tuvalet kağıdı yerine daha kalın bir kağıt peçete tercih edilmesidir. Bilindiği üzere standart tuvalet kağıtları su ile temaslarında eriyerek kendiliğinden yok olabilen yapılara sahiplerdir. Bilinen tuvalet kağıtlarının yerine kullanılan kalın yapıya sahip peçeteler ise bu özelliği taşımadıkları için tuvalet gider borularını hızlı bir şekilde tıkayabilirler.

Sonrasında ise bir çok kadının evlerde temizlik işlemi sırasında kullanmış oldukları sularını, işlemlerinin sonrasında tuvaletlere dökmeyi tercih etmeleridir. Temizlik esnasında suyun içerisinde suyun içerisinde unutulan temizlik bezlerinin gider borularına kaçması ile birlikte kalın bir yapıya sahip olan bu bezlerin tuvalet giderlerini tıkaması hatta giderlerin taşmasına sebep olabilmektedir.

Kişisel olarak ya da uzman kişiler tarafından ev içerisinde yapılan tadilat sırasında kullanılan alçı ve çimento malzemelerinin temizlenmesi amacı ile tuvalet ve lavabo giderlerine dökülmesi yanlış bir uygulamadır. Bu maddeler tuvalet, banyo ve lavabo giderlerini oldukça hızlı bir şekilde tıkayabilmektedir. Bunların yanı sıra küçük çocukların oyuncakları ya da alt bezlerinin tuvalet giderlerine taşması ise, tuvaletinizde taşmalara sebep olabilmektedir.

Üst kısımlarda belirttiğimiz konularla ilgili hayli özenli ve dikkatli olmanız gerekmektedir.

Giderleriniz tıkandığı zaman kesinlikle telaş yapmamalı ve kulaktan kulağa yayılan bilgiler ile lavabo açıcıları, tuz ruhu, çamaşır suyu gibi konularla ilgili size önerilen bu maddeleri bol bir şekilde kullanmanız sağlığınız açısından oldukça tehlikeli durumlar meydana getirebilmektedir.

Bursa Gider Açma Servisi Yanınızda

Bu çözümler birçok kişi tarafından denense ve tavsiye edilse de aslında yanlış bir uygulamadır. Bu yöntemleri denediğiniz halde giderleriniz açılmıyor ise Bursa gider işlemleri ile bizlere ulaşarak profesyonel ve hızlı bir çözüm alabilirsiniz. Bu profesyonel çözüm ile gözünüzde eskisi gibi pis ve dağınık bir tuvalet görüntüsü asla görmeyeceksiniz. Gelişen teknoloji hem ekibimizin işini daha kolay yapmasını sağlarken hem de sizin tarafınızda gözünüzde canlanan pislik ve dağınıklığı yok edecektir. Profesyonel çalışma yönteminde izlenilen yollarda kameralı cihazlar kullanılarak, yapılacak olan işlem için nasıl bir izleyeceğimiz hakkında fikir sahibi olabiliyor ve sizi bilgilendiriyoruz.

Bursa Kanalizasyon Arıza Yanınızda

Hemen hemen her evde en az bir defada olsa yaşanan gider tıkanıklıkları sorunu kimi zaman küçük bir uğraş ile ortadan yok edilse de kimi zamanda büyük sorunlar teşkil edebiliyor.

Ülkemizde en kalabalık şehirler listesinde ilk 5 içerisinde yer alan Bursa gider tıkanıklığı şikayetleri oldukça fazla görülmektedir. Suyun içerisinde bulunan yüksek orandaki kireç, Bursa’da tıkanan lavabo borularının içerisindeki kıvrım noktalarını doldurmaktadır.

Giderleriniz tıkandıktan sonra mutlaka profesyonel bir tesisat firması ile anlaşmanız, her zaman sizin açınızdan faydalı bir durum olmaktadır. Özel ekipmanlar sayesinde işlemleriniz kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır.

Bursa Gider Tıkanıklığı Açan Firma

Gider tıkanıklıkları sadece su birikimi ile giderlere atılan cisimler ile değil küflenme ile de oluşabilecek durumlar arasındadır. Bursa’da gider tıkanıklığı giderme konusunda güvenilen firmamız işlemin başından sonuna tamamen planlı ve bilinçli hareket etmektedir. Bunun altında yatan en büyük sebep ise eğitimli ve bilgili personellerdir.

Bursa Su Kaçağı Tespiti Yanınızda

Gider Tıkanıklığı yanı sıra aynı zamanda Su Kaçağı Tespiti yapmaktayız. profesyonel cihazlarımızla su kaçaklarını noktasal olarak tespit edebiliyoruz. Bursa su kaçağı tespiti için aramanız yeterli.

Bursa Gider Açma

Altyapı sorunları ile ilgili problemlerde Bursa gider açma işlemleri aramalarınızda sadece bir tık ya da bir telefon kadar uzakta olduğumuzu unutmayınız. Bursa gider açma işlemleri olarak altyapı ile ilgili sorunlarınızı profesyonel ve hızlı bir şekilde sonuca ulaştırarak, daha kaliteli bir yaşam sürmenizi sağlıyoruz.

Tuvalet, banyo, mutfak ya da balkon gideriniz mi tıkandı? Bu sorunları düşünmek yerine Bursa gider açma iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Çalışmalarımızda önce sorunu yerinde tespit ederek sizi bilgilendiriyor ve işlemlerimize buna göre devam ediyoruz.

Genel olarak giderlerin tıkanma sebepleri şöyle sıralanabilir. Islak havlu veya mendiller gider borusunda su ile temasında bir süre sonra boru içerisinde toplanır ve kanalizasyon arızasına sebebiyet verir. Tuvalet ve lavaboların kullanımı sonrasında klozete atılan rulo havlular yine su ile temaslarında gider borularını tıkayan en önemli maddelerdendir. Tuvalet gider boruları boyutuna ilişkin hacimde olan cisimlerde gidere bırakıldığında yine tıkanıklık oluşmasına sebebiyet verebilmektedir. Tüm bunların dışında market poşetleri, naylon malzemeler, ped, çocuk bezi gibi benzeri plastik cisimler de tıkanıklık oluşmasının önemli sebeplerinden biridir.


Evlerde bulunan minik saksı toprakları ile yine minik dostlarımızdan kedi kumlu gibi atık unsuru içeren maddeler tuvalet giderine karıştığı zaman önemli bir tehdit etkeni haline gelebilmektedir. Bu maddeler zamanla gider içerisinde birikir ve sizi zamanla temizletme işine mecbur kılar. Gider açma işlemlerinde genel olarak olan alınan şikayetler ve karşılaşılan sorunlar bu şekildedir.

Bursa gider açma işlemlerinde tıkanıklık sorunu ile karşılaşıldığında sorunun geçici ya da kalıcı olduğunu saptamak için ilk hamleniz sorunu kişisel olarak çözmeye çalışabilirsiniz. Problemin boyutunun hangi ölçüde olduğunu belirlemeye çalışın. Küçük ölçekli tıkanıklık sorunları ile ilgili gider kısmına doğru musluktan tazyikli su ile müdahale edebilir ya da ufak sopa yardımı ile gideri açmaya çalışabilirsiniz. Problem büyük ölçekli ve sizin için ciddi bir sorun teşkil ediyorsa bizimle iletişime geçerek kesin bir çözüme ulaşabilirsiniz. Büyük ölçekli olarak karşınıza çıkan sorunlarda, kişisel olarak yapacağınız müdahaleler sizi daha ciddi sorunlar ile karşı karşıya getirebilir. Örnek olarak, gider borusuna verebileceğiniz hasar ile altyapınızı yeniden yaptırmak durumunda kalabilir ya da gider açma sorunları sizin için daha maliyetli hale gelebilir. Bu süre içinde zaman kaybı yaşamak sizi ayrıca zor bir duruma sokabilmektedir.

Tüm çalışmalarınız ile sonuca ulaşamıyor ve tıkanık olan gider bir türlü açılmıyorsa, durumunuz daha kötü bir hale dönüştü ise, Bursa gider açma işlemleri için bizi aramalısınız. Bursa içerisindeki tüm noktalara servisimiz bulunmaktadır.

Genel olarak baktığımızda tıkanıkların en çok görüldüğü yerler rögar tıkanıklıklarıdır. Rögar taşma yaptığında lavabo giderleri, banyo giderleri ya da yer süzgeçlerinden taşmalar gözlemlenebilir. Böyle bir durumda ise varsa fosseptik çukuru kontrol yada fosseptik kuyusu temizleme işlemi yaptırmanızı öneririz.

BURSA tamirci | Bursa Kanalizasyon Arıza - Bursa Kanalizasyon

BURSA tamirci | Bursa Kanalizasyon Arıza – Bursa Kanalizasyon

BURSA tamirci | Bursa Kanalizasyon Arıza / Bursa Tahtakale Kanalizasyon

Bursa Robotla Cihazla Tıkanıklık Açma

21 yıllık deneyim, tecrübeli ekip ile güncel yüksek teknolojik kameralı robot cihazla tıkalı kısa süre içinde tesisatınız açılmaktadır.

24 Saat Acil Hizmet(Randevulu)

Gündüz veya gece günün her saati tıkalı tesisatınızı açtırmak için arayın

Hizmet Garantisi

Firmamız bizden almış olduğunuz hizmetini garanti güvencesiyle vermektedir.

Bursa Kameralı Robot Cihazla Açma

Bursa Kameralı robot cihazımızla tıkanıklık tespit edilir ve kısa süre içinde açılır

Özel İndirimler

Firmamızdan almış olduğunuz her hizmet ile birlikte ek hizmetler veya sonra talep edeceğiniz indirimlerde özel müşteri indirimi uygulanır

Bursa Tahtakale Gider Açma

Bursa Tahtakale Su tesisatcısı

Bursa Tahtakale Tesisat

Bursa Gider Açma

Bursa Kaçak Su Tespit

Bursa Tahtakale Kaçak Su Tespit

Tahtakale Gider Açma,Tahtakale Tıkanıklık Açma,Tahtakale Kaçak Su Tespit.


kırmadan pimaş tıkanıklık açma Bursa,

Bursa tıkalı lavabo açan yerler,

Bursa pimaş açan firmalar,Bursa tıkanmış tuvaleti açan tesisatçı,

Bursa tıkalı gider açan tesisatçılar,

Bursa tahtakale kanal açma,
lağım açıcı Bursa,
setbaşı mutfak lavabo gider boru açma,
Bursa Tahtakale Tuvalet Açma,
Bursa lavabo tıkanıklığı açma,
Bursa robotlu tesisat tıkanıklığı açan servis,
tıkalı gider borusu açan firma Bursa,
Bursa makine ile gider açma,
Robotla Lavabo Açma Firması Bursa,
Bursa Robotla Lavabo Açan Firmalar,
Bursa Tıkanıklığı Robotla Açan Firma,
Tuvalet Açma Firmaları Bursa,
Bursa Pis Su Gider Hattı Açma Firması,
Bursa Robotla Mutfak Açma,
Bursa Tıkanıklık Açan Firmalar,
tahtakale Kanal Açma,
Bursa Tıkalı Lavabo Açma,
Bursa Makınalı Tıkanıklık Açan Yerler,
Bursa Tuvalet Açan Tesisatçı,
Bursa Tıkalı Boru Açma,
Bursa Kanal Görüntüleme,
Bursa Kanal Tıkanıklığı Açma,
Bursa Mutfak Tıkanıklığı Açan Tesisatçılar,
tahtakale Kanal Açma,
maksem Mutfak Açma,
maksem Kanal Açma,

Bursa Osmangazi Su Kaçağı Tespiti-Tahtakale Su Kaçağı Tespiti -Tahtakale Su Tesisatçısı

* Su kaçağı tespiti Cihazla kırmadan yapılır ve müşteri isteği doğrultusunda onarımı yapılıp test edilir ve sonra müşteriye bir form ile iş teslim edilir.

7/24 Açık Bursa Su Tesisatçısı (Sadece Randevu)

Konutlarda ya da iş yerlerinde ortaya çıkan su kaçaklarını zamanında tespit etmek son derece önemlidir.

Vaktinde fark edilmeyen su kaçakları ilerde çok ciddi sorunlara neden olabilirler.

İstanbul’un tüm semtlerine fiyat farksız hizmet veren firmamız su kaçağı tespiti işleminde son teknoloji cihazlar kullanır ve onarımlarını isteğiniz dahilinde kısa sürede yapmaktadır.

Su kaçağı bulma konusunda bize güvenebilirsiniz.

İletişim telefonlarımızdan bize hızlıca ulaşabilir, fiyat öğrenebilir ve servis çağırabilirsiniz.

Bursa KIRMADAN DÖKMEDEN SU KAÇAĞI TESPİTİ

Bursa Su Kaçağı Tespiti Olarak Su sızıntılarının yeri ,noktasal olarak Kameralı Sistem ile tespit, edilmezse sorunlu olmayan bir bölgenin de kırılması gerekebilir.

Eski tip yöntemlerde sızıntıya neden olan yaklaşık olarak fark edilebildiği için bazen hiç alakası olmayan bölümler de kırılıp dökülebiliyordu.

Firmamızın kullandığı kameralı görüntüleme cihazları su kaçağına neden olan kısmı noktasal olarak algılar ve yalnızca o bölgede tamirat yapılmasını sağlar.

Su kaçakları genelde banyo, tuvalet ya da mutfak gibi yerlerde su birikintisi şeklinde fark edilirler.

Alt katın tavanında su damlacıkları görülebilir ve o kısımların boyası renk değiştirebilir.

Böyle bir durum olduğunda kaçağa neden olan borunun tamir edilmesi ya da değiştirilmesi gerekebilir. Zamanında tadilat yapılmazsa bina zarar görebilir.

İşinde uzman ekiplerimiz çeşitli dinleme ve görüntüleme cihazları kullanarak sorunlu bölgeyi kısa süre içinde tespit eder, gerekli onarımları güvenli ve hızlı bir şekilde yapar.

Böylece ekstra masraf oluşmadan yalnızca su kaçağının olduğu bölgeye müdahale edilir.

Bursa Su Kaçağı Tespiti İçin Bize Ulaşın, Aynı Zamanda Kırmadan Kanalizasyon Arıza İşlerinizi Halletmekteyiz Son Teknolojik Cihazlar İle Çözüm Sağlıyoruz

Bursa KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİNDE HANGİ CİHAZLAR KULLANILIR?

Kırmadan su kaçağı tespit edilmesi için şu cihazlar kullanılmaktadır;

 • Termal kamera: Binaların iç kısımlarında oluşan su kaçakları termal kameralar yardımıyla görüntülenebilir.
 • Termal kameralar temel olarak ısıyı esas alırlar. Kalorifer tesisatında sıcak suyun geçtiği boruların yerini tespit eder.
 • Termal kamera akustik dinleme cihazı ile birlikte kullanılır. Böylece su sızıntısı noktasal olarak görüntülenebilir.
 • Akustik dinleme cihazı: Oldukça hassas bir cihaz olan akustik dinleme cihazı, en hassas sızıntıların dahi kolayca algılanabilmesini sağlar.
 • Temiz su tesisatlarında bulunan kaçakların yeri akustik dinleme cihazı sayesinde kolayca bulunabilir.
 • Bu cihazı kullanabilmek için personeller uzun bir eğitimden geçerler.
 • Kanal ve boru görüntüleme kameraları: Binaların hem içlerinde hem de dış kısımlarında ortaya çıkan su kaçaklarını tespit etmek için kullanılır.
 • Bu cihaz yardımıyla tesisattaki hatalar ve çatlak borular görüntülenebilir.
 • Atık su borularının içlerinin görüntülenmesini sağlayan kameralarla, pimaş hattındaki sorunlar tespit edilebilir.
 • Nem ölçer: Banyo, tuvalet ve mutfak gibi sıvıyla devamlı temas halinde olan bölgelerde 3 cm derinliğe kadar inebilen nem ölçer cihazlar, nem seviyesini ölçerler.
 • Kaçağın meydana geldiği yerin nem seviyesini ölçerek referans değerler ile karşılaştırma yaparlar.
 • Nem ölçerler yardımcı cihaz olarak kullanılırlar ve su kaçağının yerini tek başlarına tespit edemezler.
 • Ancak iş yükünü azaltarak sorunlu bölgenin tam olarak tespit edilmesine yardımcı olurlar.

SU TESİSATÇISI Bursa Osmangazi -Bursa Yıldırım-Bursa Tahtakale Su Tesisatçısı/Bursa Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatçısı lazım olduğu durumlarda firmamızdan online destek alabilirsiniz. Bursa Osmangazi Ve Yıldırım için kırmadan kameralı noktasal su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve petek temizleme hizmetleri için bizi arayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz garantili olup profesyoneldir. Sıhhi tesisatçı hizmetimizden yararlanmak için randevu alabilir yada iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

EĞİTİM ALMAYAN KİŞİLER SU KAÇAKLARINI TESPİT EDEBİLİR Mİ?

Yapıya zarar vermeden tamirat işlerini yapabilmek için görüntüleme teknolojisi kullanan firmalar tercih edilmelidir.

Aksi halde yetersiz ekipman ve eğitimsiz kişiler kaçağı tamir ederken binaya zarar verebilirler. Bu da ilerde ciddi sorunlara yol açabilir.

Su kaçağı tespitinde kullanılan ileri teknoloji cihazlar ancak uzun eğitimler sonrasında işe yarayabilmektedir.

Cihazların gösterdiği değerleri doğru okuyabilmek ve yorumlayabilmek için gerekli eğitimlerin alınması şarttır.

Ekip çalışanlarımız firmamızın verdiği eğitimler sonrasında cihazları doğru bir şekilde kullanmayı öğrenir ve sorunu garantili bir şekilde çözerler.

SU TESİSATÇISI Bursa, Osmangazi,Yıldırım,Nilüfer Olmak Üzere TÜM İLÇELER

Bursa Su tesisatçısı lazım olduğu durumlarda firmamızdan online destek alabilirsiniz. İstanbul Avrupa yakası için kırmadan kameralı noktasal su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve petek temizleme hizmetleri için bizi arayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz garantili olup profesyoneldir. Sıhhi tesisatçı hizmetimizden yararlanmak için randevu alabilir yada iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

EĞİTİM ALMAYAN KİŞİLER SU KAÇAKLARINI TESPİT EDEBİLİR Mİ?

Yapıya zarar vermeden tamirat işlerini yapabilmek için görüntüleme teknolojisi kullanan firmalar tercih edilmelidir.

Aksi halde yetersiz ekipman ve eğitimsiz kişiler kaçağı tamir ederken binaya zarar verebilirler. Bu da ilerde ciddi sorunlara yol açabilir.

Bursa Su kaçağı tespitinde kullanılan ileri teknoloji cihazlar ancak uzun eğitimler sonrasında işe yarayabilmektedir.

Cihazların gösterdiği değerleri doğru okuyabilmek ve yorumlayabilmek için gerekli eğitimlerin alınması şarttır.

Ekip çalışanlarımız firmamızın verdiği eğitimler sonrasında cihazları doğru bir şekilde kullanmayı öğrenir ve sorunu garantili bir şekilde çözerler.

SU TESİSATÇISI Bursa Osmangazi İLÇELER

Su tesisatçısı lazım olduğu durumlarda firmamızdan online destek alabilirsiniz. Bursa Osmangazi Ve Yıldırım için kırmadan kameralı noktasal su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve petek temizleme hizmetleri için bizi arayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz garantili olup profesyoneldir. Sıhhi tesisatçı hizmetimizden yararlanmak için randevu alabilir yada iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

EĞİTİM ALMAYAN KİŞİLER SU KAÇAKLARINI TESPİT EDEBİLİR Mİ?

Yapıya zarar vermeden tamirat işlerini yapabilmek için görüntüleme teknolojisi kullanan firmalar tercih edilmelidir.

Aksi halde yetersiz ekipman ve eğitimsiz kişiler kaçağı tamir ederken binaya zarar verebilirler. Bu da ilerde ciddi sorunlara yol açabilir.

Su kaçağı tespitinde kullanılan ileri teknoloji cihazlar ancak uzun eğitimler sonrasında işe yarayabilmektedir.

Cihazların gösterdiği değerleri doğru okuyabilmek ve yorumlayabilmek için gerekli eğitimlerin alınması şarttır.

Ekip çalışanlarımız firmamızın verdiği eğitimler sonrasında cihazları doğru bir şekilde kullanmayı öğrenir ve sorunu garantili bir şekilde çözerler.

SU TESİSATÇISI BURSA OSMANGAZİ YILDIRIM VE TÜM İLÇELER

Su tesisatçısı lazım olduğu durumlarda firmamızdan online destek alabilirsiniz. Bursa Osmangazi ve Yıldırım Nilüfer için kırmadan kameralı noktasal su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve petek temizleme hizmetleri için bizi arayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz garantili olup profesyoneldir. Sıhhi tesisatçı hizmetimizden yararlanmak için randevu alabilir yada iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

EĞİTİM ALMAYAN KİŞİLER SU KAÇAKLARINI TESPİT EDEBİLİR Mİ?

Yapıya zarar vermeden tamirat işlerini yapabilmek için görüntüleme teknolojisi kullanan firmalar tercih edilmelidir.

Aksi halde yetersiz ekipman ve eğitimsiz kişiler kaçağı tamir ederken binaya zarar verebilirler. Bu da ilerde ciddi sorunlara yol açabilir.

Su kaçağı tespitinde kullanılan ileri teknoloji cihazlar ancak uzun eğitimler sonrasında işe yarayabilmektedir.

Cihazların gösterdiği değerleri doğru okuyabilmek ve yorumlayabilmek için gerekli eğitimlerin alınması şarttır.

Ekip çalışanlarımız firmamızın verdiği eğitimler sonrasında cihazları doğru bir şekilde kullanmayı öğrenir ve sorunu garantili bir şekilde çözerler.

SU KAÇAĞI TESPİTİ BURSA / Bursa Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Osmangazi-Yıldırım-Nilüfer-Mudanya İlçesine kadar Bursa’nın tüm ilçelerine hizmet veren firmamız, su sızıntılarını ve su kaçaklarını kırmadan, garantili ve noktasal olarak tespit eder.

Şehir içi gezici ekiplerimiz sayesinde sizlere kısa sürede ulaşıyoruz. 7 / 24 müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve ekiplerimize sorununuzu bildirebilirsiniz.

Böylece size en yakın servisimizi en kısa sürede size ulaştırırız.

Yapacağımız ön keşifle kaçağın bulunduğu bölgenin gördüğü zararı tespit ederiz. Ardından kaçağın yerini bölgesel olarak buluruz.

Akustik dinleme cihazı ve termal görüntüleme kameralarımız ile saatler, hatta günler süren çalışmalar, hiçbir yeri kazmaya gerek kalmadan dakikalar içinde tamamlanır.

Müşteri onay verdikten sonra sadece kaçağın olduğu bölgedeki fayans sökülür ve ekstra masraf çıkmadan işlem kısa sürede halledilir.

Su kaçağı olan evlerde ve işyerlerinde su faturaları normalin çok üstünde gelmektedir.

Duvarlarda küflenme, kararma ve çatlama gibi problemler ortaya çıkar. Sorun yalnızca sizin evinizi değil, komşuların evlerini de etkiler.

Bu tip sorunlarda kalıcı çözüm için uzman bir firmaya ihtiyaç duyulur.

PARKE ALTINDAKİ SU KAÇAĞI NASIL TESPİT EDİLİR?

 • Su kaçağından şüpheleniyorsanız ilk olarak kaçağın hangi tesisat sisteminde olduğu anlaşılmalıdır.
 • Parke altında ya da fayans altında oluşan su kaçakları problemin tespit edilmesini engellemez.
 • Görüntüleme cihazları duvar ya da parke altındaki tesisatın iç kısımlarını algılayabildiğinden tesisatın üzerine hangi malzemenin döşendiği önemli değildir.
 • Eğer temiz su tesisatı parke döşeli alanın altındaysa ve bu kısımda bir su kaçağı varsa, akustik dinleme cihazlarıyla kaçağın yeri bulunabilir.
 • Kaçağın bulunduğu bölge kalorifer borusunda ise ve bu alanın da üstü parkeyle kaplanmışsa bu kez termal kamera kullanılabilir.
 • Görüntüleme yapmak için parkelerin sökülmesi gerekmez.
 • Genellikle atık su borularının üstüne parke döşenmez, fakat istisnai bir durum varsa termal kameralar yardımıyla betonun altındaki pimaş borularının içleri kontrol edilebilir.

HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER

Bursa Osmangazi ve Yıldırım-Nilüfer-Mudanya tüm ilçelere hizmet vermekteyiz. Lütfen randevu almak yada servis çağırmak için BİZİ ARAYINIZ.

Detaylı Hizmet Noktaları: 

Tahtakale, Heykel su tesisatçısı, Setbaşı, Namazgah, Muradiye, Çekirge, Altıparmak, Osmangazi su kaçağı tespiti, Mudanya, Ahmetpaşa, Tahtakale kaçak su bulma, Ovaakça, Gençosman, Tahtakale sıhhi tesisatçı, Osmangazi bilgisayarlı su kaçak tespit, Maksem su tesisatçısı, Teleferik, Zümrütevler, Kaplıkaya, Doburca, Üçevler, Yıldırım, Nilüfer kırmadan su kaçağı tespiti, İbrahimpaşa, Alipaşa,Mumcular,Maksem kameralı tesisatçı, Tahtakale, Tophane, Ortapazar,Küçükbalıklı cihazla su kaçağı tespit, Cumhuriyet caddesi, Gazcılar,Yıldırım kırmadan su kaçağı tespiti,Yıldırım, Ortapazar,Hisar su tesisatçı.Bursa Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti,pimaş açma Tahtakale, Tahtakale Pimaş Açma, Tahtakale pimaş açma firmaları, Tahtakale pimaş açma firması, Tahtakale pimaş açma fiyatı, Tahtakale pimaş açma fiyatları, Tahtakale su tesisat firmaları, Tahtakale Su Tesisat Firması, Tahtakale tesisat firmaları, Tahtakale tesisat firması, Tahtakale tesisatçı, Tahtakale tıkalı kanal açma, Tahtakale Tıkanıklık Açma, Tahtakale tıkanıklık açma firması, Tahtakale tıkanıklık açma fiyatları, Tahtakale ucuz pimaş açma, Tahtakale ucuz tesisatçı, Tahtakalede pimaş açma, Tahtakalede pimaş açma fiyatları

Bursa Osmangazi Tesisat

Su Tesisatı Montaj&Demontaj

Servis Araçlarımız ile 24 Saat BURSA/OSMANGAZİ Tesisatçı 0530 372 36 16 firması olarak hizmetinizdeyiz.

BURSA/OSMANGAZİ Tesisatçı firmamız bünyesinde sıhhi tesisat ve su tesisatı işleri BURSA/OSMANGAZİ bölgesinde su tesisatı, klozet tamiri, musluk tamiri işleri yapılmaktadır. Emirsultan tesisatçı firmamız çalışanları BURSA/OSMANGAZİ klozet tamiri, taharet musluğu tamiri, şofben montajı gibi işlerde sizlere hizmet verirken, musluk tamiri, kalorifer petek montajı, kombi bakımı gibi çalışmalarda gerçekleştiriyoruz. Başta BURSA/OSMANGAZİ olmak üzere çevre bölgelerde de aynı şekilde firmamız faaliyetlerine devam ederken ilgili firmamızı haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

BURSA/OSMANGAZİ Su Tesisatçı firmamız tesisat ekipmanlarını bünyesinde barındıran servis araçlarımız ile haftanın 7 günü BURSA/OSMANGAZİ ve çevresinde 0530 372 36 16 telefon numarası ile hizmetlerine devam etmektedir.

BURSA/OSMANGAZİ tesisatçı firmamızda musluk tamiri, petek temizliği, kalorifer petek temizliği, klozet tamiri, klozet sifon tamiri gibi çalışmalar gerçekleştirilirken ekseriyeti su tesisatına ilişkin faaliyetler sürdürülmektedir. Birbirinden farklı tesisat sorunları ile ilgili çözümleri BURSA/OSMANGAZİ tesisatçı firmasıBURSA/OSMANGAZİ siz müşterilerimize sunuyoruz. Yaşam alanlarınızda ve iş yerlerinizde yaşamış olduğunuz problemlerin biran önce çözüme kavuşması için haftanın 7 günü tesisatçı firmamızı arayabilir, konu ile ilgili destek alabilirsiniz.

BURSA/OSMANGAZİ Tesisatçı firmamız bünyesinde aşağıda sıralamış olduğumuz alanlarda destek alabilir, konu ile ilgili yardım talebi gönderebilirsiniz. Dilerseniz bizleri telefon ile arayabilir dilerseniz BURSA/OSMANGAZİ tesisatçı sayfamız üzerinden iletişim talebi gönderebilirsiniz.