All for Joomla All for Webmasters

Bursa Gider Açma

Altyapı sorunları ile ilgili problemlerde Bursa gider açma işlemleri aramalarınızda sadece bir tık ya da bir telefon kadar uzakta olduğumuzu unutmayınız. Bursa gider açma işlemleri olarak altyapı ile ilgili sorunlarınızı profesyonel ve hızlı bir şekilde sonuca ulaştırarak, daha kaliteli bir yaşam sürmenizi sağlıyoruz.

Tuvalet, banyo, mutfak ya da balkon gideriniz mi tıkandı? Bu sorunları düşünmek yerine Bursa gider açma iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Çalışmalarımızda önce sorunu yerinde tespit ederek sizi bilgilendiriyor ve işlemlerimize buna göre devam ediyoruz.

Genel olarak giderlerin tıkanma sebepleri şöyle sıralanabilir. Islak havlu veya mendiller gider borusunda su ile temasında bir süre sonra boru içerisinde toplanır ve kanalizasyon arızasına sebebiyet verir. Tuvalet ve lavaboların kullanımı sonrasında klozete atılan rulo havlular yine su ile temaslarında gider borularını tıkayan en önemli maddelerdendir. Tuvalet gider boruları boyutuna ilişkin hacimde olan cisimlerde gidere bırakıldığında yine tıkanıklık oluşmasına sebebiyet verebilmektedir. Tüm bunların dışında market poşetleri, naylon malzemeler, ped, çocuk bezi gibi benzeri plastik cisimler de tıkanıklık oluşmasının önemli sebeplerinden biridir.


Evlerde bulunan minik saksı toprakları ile yine minik dostlarımızdan kedi kumlu gibi atık unsuru içeren maddeler tuvalet giderine karıştığı zaman önemli bir tehdit etkeni haline gelebilmektedir. Bu maddeler zamanla gider içerisinde birikir ve sizi zamanla temizletme işine mecbur kılar. Gider açma işlemlerinde genel olarak olan alınan şikayetler ve karşılaşılan sorunlar bu şekildedir.

Bursa gider açma işlemlerinde tıkanıklık sorunu ile karşılaşıldığında sorunun geçici ya da kalıcı olduğunu saptamak için ilk hamleniz sorunu kişisel olarak çözmeye çalışabilirsiniz. Problemin boyutunun hangi ölçüde olduğunu belirlemeye çalışın. Küçük ölçekli tıkanıklık sorunları ile ilgili gider kısmına doğru musluktan tazyikli su ile müdahale edebilir ya da ufak sopa yardımı ile gideri açmaya çalışabilirsiniz. Problem büyük ölçekli ve sizin için ciddi bir sorun teşkil ediyorsa bizimle iletişime geçerek kesin bir çözüme ulaşabilirsiniz. Büyük ölçekli olarak karşınıza çıkan sorunlarda, kişisel olarak yapacağınız müdahaleler sizi daha ciddi sorunlar ile karşı karşıya getirebilir. Örnek olarak, gider borusuna verebileceğiniz hasar ile altyapınızı yeniden yaptırmak durumunda kalabilir ya da gider açma sorunları sizin için daha maliyetli hale gelebilir. Bu süre içinde zaman kaybı yaşamak sizi ayrıca zor bir duruma sokabilmektedir.

Tüm çalışmalarınız ile sonuca ulaşamıyor ve tıkanık olan gider bir türlü açılmıyorsa, durumunuz daha kötü bir hale dönüştü ise, Bursa gider açma işlemleri için bizi aramalısınız. Bursa içerisindeki tüm noktalara servisimiz bulunmaktadır.

Genel olarak baktığımızda tıkanıkların en çok görüldüğü yerler rögar tıkanıklıklarıdır. Rögar taşma yaptığında lavabo giderleri, banyo giderleri ya da yer süzgeçlerinden taşmalar gözlemlenebilir. Böyle bir durumda ise varsa fosseptik çukuru kontrol yada fosseptik kuyusu temizleme işlemi yaptırmanızı öneririz.

Write a Reply or Comment